'Ağam bizimle eğlenir' Yeşilçam repliği, tam olarak Yılport Samsunspor'un şu duruma verilecek tepkidir.

Bu tablo kimin eseri; hemen cevap verelim. Bu tablo kesinlikle ve kesinlikle Başkan Yüksel Yıldırım'ın eseri.

Sezon başında tercih ettiği oyuncular, dilinden düşürmediği para nedeniyle alması gereken oyuncuları almaması, yeni bir teknik direktör bulmadan mevcut teknik adamın görevine son vermesi, 2 hafta geçmesine rağmen yeni bir teknik direktör bulamaması ya da bulduklarının kendisiyle çalışmak istememesi, tüm bunların sonucudur puan tablosundaki sonuç.

Para, para, para. Dilinizden düşürmediğiniz kağıt parçası Samsunspor'u değil bir dünya markası, ülkenin antipatik takımlarından birini yapmaya doğru götürüyor.

Ama sonuç önemli değil, nasıl olsa sadece Bayern Münih'te olan otobüsümüz var. Yazık yaa.

Rizespor Yenilgisi Üzerine;

Rizespor maçına gelecek olursak, bir alt ligde başarısız olduğu için gönderilen Fuat Çapa'nın ‘Futbol Direktörü’ diyerek getirilip ‘teknik sorumlu’ olarak saha kenarında bulunmasını izah edemezsiniz kimseye.

Rakip 10 kişi kalmış, ilk oyuncu değişikliğini Van Drongelen'in sakatlığı nedeniyle 58.dakikada zorunlu yapıyor. İkinci bir santraforu saha sürmeyi düşünemiyor. Ntcham, Tait gibi hücuma dönük orta saha oyuncuları yanında tutup, Osman Çelik ile maçı çevirmeyi düşünüyor. Böyle bir teknik adam ile gelecek planlaması yapıyor Samsunspor'u tek başına yöneten Yüksel Yıldırım.

Allah'tan taraftar tepkisinden çekinmiş Başkan Yıldırım. Ya Fofana'yı da gönderseydi ne yapardı bu takım.

"Bu kadar ülkede şu kadar şirket yönetiyorum, futbolu mu yönetemeyeceğim, 2 tane futbolcu transferi mi yapamayacağım, bunlar benim için çocuk oyuncağı" diyen Yüksel Yıldırım, Samsunpor camiası ve taraftarıyla resmen eğlenir.