• USD 33,04
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.559,61
  • BİST100 11.065
  • BTC 59.551

‘İnternet’in hayatımıza girdiği andan bugüne ortaya çıkan devrim niteliğindeki teknoloji odaklı yenilikler her sektörde olduğu gibi medya alanında da değişime ve dönüşüme sebep oldu. Bu süreç sonunda konvansiyonel medyanın karşısına yeni medya platformları çıktı.

Günümüzde gazeteler okunmuyor, televizyonlar izlenmiyor.

Teknolojinin göbeğine doğan Y ve Z kuşağı iletişim ihtiyaçlarını ‘online ağ’ odaklı platformlardan karşılıyor. Haberler artık web sitelerinden, mobil aplikasyonlardan takip ediliyor. İletişim sosyal ağlar üzerinden kuruluyor. Bu duruma kayıtsız kalmayan reklam veren harcamalarını ‘online’a kaydırıyor.

Bu gelişmeler ışığında biz de kolları sıvayarak yola çıktık. Bir içerik platformu kuralım dedik.

Gazetelerin yerini internet haber siteleri aldı. Haberi en yalın ve en net haliyle veren bir internet gazetesi kurduk, adını da gunaydinsamsun.com koyduk.

Televizyonun yerini video tabanlı internet platformları aldı. Size özel video içerikleri üretecek bir youtube kanalı kurduk, adını da Bizim Kanalda koyduk.

Yolumuz uzun ve meşakkatli. Her geçen gün üzerine koyarak ilerleyen bir platform hedefiyle çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyor olacağız.

Sevgiyle, saygıyla, muhabbetle...