İlkadım'ın Parkları Yenileniyor ve Onarılıyor İlkadım'ın Parkları Yenileniyor ve Onarılıyor

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Her geçen gün desteğin büyüdüğü Ender Gür'e sürpriz bir isimden de destek geldi.

İlçe merkezinde esnaf ziyareti sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba eski İlçe Başkanı Recep Keleş'in işletmesine de giden Gür, CHPli Recep Keleş'in desteğini almayı başardı. 

GÜR, ANILARINI ANLATTI

Ender Gür, "Önceden adaylar Recep ağabeyin kahvehanesine gelir, sandalyeye çıkar ve vaatlerini anlatırdı. Biz de meraklı çocuklar onları dinlerdik, etkilenirdik. Belki de genlerime siyaset o zamanlar girdi. Orada başkan adaylarının vaatlerini dinleyip eve gider kendimce evde miting yapardım. Çarşamba için hayallerimiz işte o zamanlar başladı" dedi. 

Ender Gur Akparti Chp Carsamba 3

ENDER GÜR KAZANACAKTIR

Recep Keleş ise, "Ender başkanımızın çocukluğunu bilirim. Babası iyi arkadaşımdır. Babasıyla top oynardık. Şimdi o Ender büyüdü ve başkanlığa aday. Burada CHP'nin belli bir oyu var ama başkanlık için yeterli değil. En güçlü adayı Ender Gür olarak görüyorum. Her geçen gün desteğin büyüdüğü Ender Gür bana göre seçimi kazanacaktır" diye konuştu. 

BAĞIMSIZ ADAYLA OLMAZ

35 yıl aktif siyaset yaptığını ve bağımsız adayın seçimi kazanmasının zor olduğunu söyleyen Keleş, şöyle bitirdi: "Bağımsız aday olmak zordur. Arkanda parti yok, teşkilat yok, yardımcın yok. Belediye meclisin olmayacak. Bu durumda bağımsız bir adayın kazanması çok zor. Çarşamba'da devam eden ve yeni yapılacak yatırımlar bağımsız başkanla yürümez."

Editör: Haber Merkezi