Samsunspor’un deneyimli oyuncusu Zeki Yavru, Kayseri kampının dördüncü gününde yeni sezon hazırlıklarını değerlendirerek basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İşte Zeki Yavru’nun kamp süreci, kariyeri ve Samsunspor taraftarına dair düşünceleri:

Kamp Süreci Nasıl Geçiyor?

Zeki Yavru, Kayseri kampının oldukça yoğun ve eğlenceli geçtiğini belirtti. Genç oyuncuların da aralarında bulunduğunu ve herkesin yeni sezon için heyecanlı olduğunu vurguladı. “Şu ana kadar güzel geçiyor. Eğlenceli ve yorucu diyebiliriz. En iyi şekilde yeni sezona hazırlanmaya devam ediyoruz” dedi.

Zeki Yavru Samsunspor Kamp 4

Unutulmaz Bir Anı

Yavru, Samsunspor ile şampiyonluk yaşadıkları sezonda Pendikspor maçında yaşananları unutamadığını söyledi. 10 kişi kaldıkları maçta frikikten attığı golle öne geçtiklerini ve sonunda maçı kazandıklarını hatırlatarak, bu anının kariyerinde önemli bir yeri olduğunu belirtti.

Taraftarın Etkisi

Samsunspor taraftarının kendisi ve takım üzerindeki büyük etkisinden bahseden Zeki Yavru, taraftar desteğinin maçlarda ne kadar önemli olduğunu vurguladı. “İç sahada galibiyet oranımız zaten bunu fazlasıyla gösterdi. İçeride dışarıda bize inanılmaz destekleri var” ifadelerini kullandı.

Futbol Dışındaki Hobiler

Zeki Yavru, boş zamanlarında ailesiyle vakit geçirmeyi ve çeşitli oyunlar oynamayı sevdiğini belirtti. Okey, 101 ve kağıt oyunları gibi aktivitelerle kamp dönemlerinde arkadaşlarıyla eğlendiğini söyledi.

Thomas Reis Kayseri Kampını Değerlendirdi Thomas Reis Kayseri Kampını Değerlendirdi

Genç Oyunculara Tavsiyeler

Samsunspor’da üçüncü senesini geçiren Yavru, genç oyunculara tecrübelerini aktarmaya çalıştığını ve onlara çok değer verdiklerini belirtti. “Samsunspor’un onlara ihtiyacı var. Onların da Samsunspor’un değerini bilip bu kulübe bir şeyler katmaları gerek” dedi.

Zeki Yavru Samsunspor Kamp 3

Futbol Sonrası Planlar

Futbol kariyerinin ardından antrenör olmayı planladığını söyleyen Zeki Yavru, bunun için hazırlıklar yaptığını ve çalıştığını belirtti. “Uzun yıllarını futbola vermiş birisi olarak futboldan uzaklaşmak kolay değil” dedi.

Taraftarlara Mesaj

Son olarak taraftarlara mesaj veren Zeki Yavru, yeni sezonda birlik ve beraberlik içinde olmaları gerektiğini vurguladı. “Hep birlikte başarılarımıza yenilerini ekleyelim ve Samsunspor’u layık olduğu yerlere taşıyalım” dedi.

Editör: Haber Merkezi