Türkan Şoray Samsun Kültür Yolu Festivali'nde Sevenleriyle Buluştu Türkan Şoray Samsun Kültür Yolu Festivali'nde Sevenleriyle Buluştu

Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest, bu yaz müzik ve eğlenceyi gençlerle buluşturacak. Fanta Fest 2024'te, Megastar Tarkan ve ünlü rapçi Ceza, sahne alarak festival severlere unutulmaz anlar yaşatacak. 16 yılda yaklaşık 7 milyon seyirciyle buluşan festival, bu yıl da coşku dolu etkinlikleriyle dikkat çekiyor.

Fanta Fest 2024 Takvimi ve Şehirler

1 Ağustos’ta İstanbul’da başlayacak olan Fanta Fest, sonrasında Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep ve Samsun illerine konuk olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da festivalde çeşitli dans ve müzik etkinlikleri, alternatif sahne performansları, saç-makyaj ve yemek alanları yer alacak. Gün boyu atıştırmalıkların sunulacağı alanlar, gençlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak.

Festival Biletleri ve Detaylar

Fanta Fest biletleri, Daha Daha ve Mobilet uygulamalarında satışa sunulacak. Daha Daha uygulamasında biriktirilen 2 bin Fanta puanla, bilet edinmek mümkün olacak. Mobilet uygulamasında da ilerleyen günlerde biletler satışa çıkacak. Fanta Fest, müzik, eğlence ve atıştırmalık dünyasını gençlerle interaktif şekilde buluşturmayı hedefliyor.

Fanta Fest 2024: Gençlerle Festival Kültürünü Buluşturuyor

Gençlerle festival kültürünü buluşturmayı amaçlayan Fanta Fest, bu yıl da müzikseverleri coşturacak. Tarkan ve Ceza’nın sahne alacağı festivalde, gençler yazın keyfini doyasıya yaşayacak. Fanta Fest, müzik ve eğlence dolu dünyasıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki gençleri bir araya getirecek.

Editör: İbrahim Canbulat