Samsun Üniversitesi'nin (SAMÜ) Makine Mühendisliği ve Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinde eğitimlerini tamamlayan ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi'nde 'Öğrenci Üye' olarak kayıtlı bulunan 62 genç, mezun olmanın heyecanı ve gururunu yaşadı.

Hediyeler Kadir Gürkan'dan

Mezuniyet töreninde SAMÜ Makine Mühendisliği Bölüm 1'incisi Murat Kabak, 2'ncisi Berkay Aytürk ve 3'üncüsü Emircan Demirbaş hediyelerini MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan'dan aldı. Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölüm 1'incisi Abdullah Arslan, 2'ncisi Rahman Dursun ve 3'üncüsü Cihan Tiryaki ise hediyelerini MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Mustafa Pehlivan’dan aldı.

Birlikteliğimiz Daimi Olacak

Anten Tamir Ederken 5 Katlı Binanın Çatısından Düşüp, Öldü Anten Tamir Ederken 5 Katlı Binanın Çatısından Düşüp, Öldü

Mezuniyet töreninde konuşan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, genç meslektaşlarıyla bir kez daha gurur duyduklarını belirtti. Gürkan, "Oda olarak öğrenci üye kaydı yaptıran tüm öğrencilerimize yönelik 4 yıl boyunca birçok toplantı, teknik seminer ve geziler düzenledik. Ayrıca staj yeri oluşturarak ve sosyal etkinliklerle öğrencilerimizin mesleğe hazırlanma süreçlerine katkı sağladık. Genç meslektaşlarımızla mesleğe adım attıkları günden itibaren başlayan Oda-Üye birlikteliğimizin daimi olması için MMO olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız," dedi.

Makine Muhendisi Mezuniyet Universite 3

SAMÜ'ye İş Birliği Teşekkürü

Başkan Kadir Gürkan ayrıca, "Öğrenci üyeliğinden mezuniyet aşamasına kadar varlığını hissettiren MMO Samsun Şubesi, SAMÜ ile iş birliği içerisinde geleceğin mühendislerine yönelik hizmetlerini ara vermeden sürdürecek. Bu konuda SAMÜ yöneticilerine de teşekkürü bir borç biliyoruz," diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi