Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi 8'inci dönem mezunları, Çarşamba İlçesi'ndeki Mustafa Kemal Güneşdoğdu Yerleşkesi'nde düzenlenen törenle mezuniyetlerini kutladı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, ardından yapılan konuşmalarla devam etti.

Iletisim Fakultesi Mezuniyet Samsun 4

Dekan Bekiroğlu'ndan Açılış Konuşması

Törenin açılış konuşmasını yapan OMÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Bekiroğlu, mezun olan öğrencileri tebrik etti ve meslek hayatlarında başarılar diledi. Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ise kampüs alanında Kültür ve Kongre Merkezi yapım çalışmalarına en kısa sürede başlayacaklarını belirtti.

Kaymakam Yıldırım'dan Öğrencilere Tavsiye

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, öğrencilere azimle çalışmaları gerektiğini vurguladı. "Azmin önünde hiçbir şey duramaz. Azim ettikten sonra her şeyi başarabilirsiniz. Önemli olan kendinize hedef belirlemeniz" dedi.

Samsun'da Keşif Kampüsü'ne Yoğun İlgi Samsun'da Keşif Kampüsü'ne Yoğun İlgi

Iletisim Fakultesi Mezuniyet Samsun 3

Dereceye Giren Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi

Konuşmaların ardından, dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri verildi. Tören, öğrencilerin İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Onur Şen eşliğinde mezuniyet andını okumaları ve kep atma seremonisiyle sona erdi.

Editör: Haber Merkezi