Samsunspor’da Yabancı Oyuncu Krizi: TFF Kararı Baş Ağrıtıyor Samsunspor’da Yabancı Oyuncu Krizi: TFF Kararı Baş Ağrıtıyor

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, "Alanyaspor ile önemli bir müsabakaya çıkacağız. Biz de bu maçı dört gözle bekliyoruz. Taraftarımızın önünde tekrardan sahaya çıkacağımız için sabırsızlanıyoruz. Tabii zor bir rakibe karşı oynayacağız ve en iyi performansı göstermemiz gerekiyor. Bennasser'in cezası bitiyor ve bu maçta görev alabilecek. Sakatlığı bulunan oyuncumuz Alim Öztürk'ün oynama durumu ise yüzde 50 şeklinde. Gerekli görüşmeleri yapacağız ve oynayıp oynamayacağı ile alakalı durumu yarın netlik kazanacaktır.   

Öncelikle taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bize her zaman inanılmaz bir şekilde destek oldular. Umarım bu maçta da bizi yalnız bırakmazlar. Her hoca, her oyuncu böyle bir taraftar ister ve biz de bu maçı dört gözle bekliyoruz. Taraftarımızın desteğiyle birlikte çok iyi bir performans gösterip Alanyaspor maçından istediğimizi almak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi