Antalya'nın Manavgat ilçesinin Kaymakamı Abdulkadir Demir, İlkadım İlçe Kaymakamlığı görevine atanarak yeni görevine başladı. Demir, göreve başladıktan sonra ilk ziyaretini İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a gerçekleştirdi.

kaymakam-ziyaret-ilkadim-belediyesi-3

Ziyaret sırasında Başkan Demirtaş, İlkadım Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri önemli çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sosyal belediyeciliğin ön planda olduğu vurgulayan Demirtaş, yaşlı büyüklerin aile bağlarından kopmadan hoşça vakit geçirebilecekleri Ataocağı (Büyükler Kreşi), Kimsesizler için yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarının karşılanacağı Şefkat Evi (Kimsesizler Evi), hasta yakınlarının otel konforunda konaklama sorununu çözen Hasta Refakatçi Evi projesi ve Mahalle Kreş ve Kültür Evi gibi projeler hakkında bilgi verdi.

kaymakam-ziyaret-ilkadim-belediyesi-4

Başkan Demirtaş, ziyaretin sonunda İlkadım Kaymakamı Abdulkadir Demir'e şehrin simgesi olan Onur Anıtı ve Kuran-ı Kerim hediye etti. Kaymakam Demir ise Başkan Demirtaş'a gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ederek, el birliğiyle başarılı çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Editör: İbrahim Canbulat