İlkadım Belediyesi, özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan park ve bahçelerin bakım ve onarımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından tespit edilen eksikler ve tamirat işleri tamamlanarak vatandaşların güvenli bir şekilde kullanımı sağlanıyor. Haşerelerle mücadele edilen park ve bahçelerde, çocukların da güvenle park ve bahçeleri kullanmaları sağlanıyor.

Samsun'da Denizde Boğulma: 2 Kişi Hayatını Kaybetti Samsun'da Denizde Boğulma: 2 Kişi Hayatını Kaybetti

Ilkadim Gazi Park 4

Çocukların Eğlenceli Vakit Geçirmesi Sağlanıyor

Vatandaşların özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullandıkları parklardaki tüm eksiklerin anında giderildiğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, "Sıcak yaz aylarında evlerinde bunalan hemşerilerimiz, özellikle akşam saatlerinde vakitlerini parklarımızda geçiriyor. İlkadım Belediyesi olarak bizler, bunun bilincinde hareket ediyoruz. İlçe sınırlarımız içerisinde 180 park ve bahçe bulunuyor. Bunların öncelikle kontrollerini yapıyoruz. Eksikleri bulunan parklarımızın eksiklerini gideriyor, park mobilyalarımızın bakım ve onarımlarını düzenli olarak yapıyoruz.

Ilkadim Gazi Park 3

Ot biçme ve ağaçların bakımlarını da ihmal etmiyoruz. Bunun yanı sıra, park ve bahçelerimizde haşere ve böceklerle de mücadele ediyor, ilaçlamalarını düzenli olarak yapıyoruz. Hemşehrilerimizin yaz akşamlarını parklarımızda, bahçelerimizde daha huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirebilmeleri, yavrularımızın eğlenceli vakitler geçirebilmeleri için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz," dedi.

Editör: Haber Merkezi