Samsun'da Denizde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor Samsun'da Denizde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor

Geniş hizmet yelpazesi ile toplumun tüm kesimlerine hitap eden İlkadım Belediyesi Gazi Park yenilenen yüzü ile hizmete açılıyor. Gazi Park'ta devam eden yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, İlkadımlıların nefes alacağı alanların sayısını artırma gayreti içerisinde olduklarını kaydetti.

İlkadımlıların özlemle beklediği en önemli dinlenme alanlarından biri olan İlkadım Belediyesi Gazi Park yeni görünümüne kavuşuyor. İstiklal Caddesi Devlet Su İşleri 7'inci Bölge Müdürlüğü karşısında bulunan Gazi Park; peyzaj çalışmaları, sosyal donatı alanları, aydınlatma sistemleri ve güvenlik kameralarıyla vatandaşların gönül rahatlığı ile hoşça vakit geçirebileceği daha güvenli bir ortam haline gelecek. İhtiyaçlar doğrultusunda her detayın düşünüldüğü yaşam alanında gerçekleşen yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan İhsan Kurnaz, “İlkadım Belediyesi olarak İlkadımlıların mutluluğu için, yaşamaktan keyif aldıkları bir ilçe ortaya çıkarmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

Başkan İhsan Kurnaz, “İnsan odaklı ve çevreye duyarlı yönetim anlayışımız doğrultusunda, tam şehrimizin merkezinde yer alan Gazi Parkı’mızı yenilenen yüzüyle önümüzdeki günlerde hizmete açacağız. Vatandaşlarımızın kendilerine ve sevdiklerine zaman ayıracakları, rahat bir nefes alacakları ve huzura kavuşacakları bir mekân olacak Gazi Parkı’mız inşallah. İçerisinde açık ve kapalı oturma alanları, büfesi, çocuk oyun grupları ve spor aletlerinin yer aldığı büyük ve modern bir yaşam alanı olan Gazi Park'ta vatandaşlarımız tüm ihtiyaçlarını karşılayıp sevdikleriyle güzel anılar biriktirebilecekler. Bu duygu ve düşüncelerle yenileme çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür ediyor değerli hemşerilerime sağlıklı ve mutlu günler diliyorum” dedi.

Ilkadim Belediyesi Gazi Park 2

Editör: Haber Merkezi