Samsun'da Düğünde Havaya Ateş Açan 3 Kişiye Para Cezası Samsun'da Düğünde Havaya Ateş Açan 3 Kişiye Para Cezası

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür'ün hızına yetişilmiyor. Mahalle ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, ev toplantıları ve asker uğurlaması gibi birçok programa katılan Gür, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmıyor. 

Ender Gür ve beraberindekiler, Ali Fuat Başgil, Üçköprü, Umut, Ataköy, Ulupınar, Selimiye, Kürtün ve Demiraslan mahallelerini ziyaret edip, Cemil Şensoy, Sofuoğlu, Değirmenbaşı ve Çakmakçılar caddelerinde de esnaf ziyaretlerinde bulundu. 

Ender Gur Samsun Carsamba 3

KÜLTÜR SARAYI MÜJDESİ

Bu ziyaret ve toplantılarda yapacağı projeleri anlatan Ender Gür, Kültür Sarayı müjdesi verdi. Gür, "Çarşambamızın kültür merkezi ihtiyacı var. Biz de bu ihtiyacı gidermek için Kültür Sarayı projesi hazırlıyoruz. İçerisinde çok amaçlı salonların bulunduğu projemiz bittiğinde tanıtacağız. 1 Nisan'la birlikte Çarşamba'da yeni bir hikaye yazmaya başlayacağız. Hizmet ve insan odaklı çalışacağız" diye konuştu. 

Ender Gur Samsun Carsamba 4

DAHA ÇOK BEKLERSİNİZ

Gür, "Manipülatif eylemler ve söylemler yapanların tek hedefi; Cumhur İttifakı zayıflasın, Türkiye sendelemeye başlasın. Bunu bekleyenler daha çok bekler. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlarımızın teveccühüyle bu zamana kadar girdiği bütün seçimlerden galip çıktı ve şer odaklarına en güzel cevabı verdi. Gittiğimiz her yerdeki coşku bize gösteriyor ki 31 Mart seçimlerinden Cumhur İttifakı güçlenerek çıkacak" dedi.

Editör: Haber Merkezi