CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, Vezirköprü ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katıldı. Milletvekili Murat Çan, Parti Meclisi Üyesi Nazan Güneysu, İl Başkanı Mehmet Özdağ ve partililerin de yer aldığı SKM açılışında konuşan Cevat Öncü, “40 yıllık meslek deneyimimizle birlikte Samsun'a, Vezirköprü’ye ve tüm ilçelerimize adaletle, hakkaniyetle hizmet etmek üzere yola çıktık. Yaklaşık 2.5 aydır sahadayım. Bize olan teveccüh, projelerimize olan teveccüh ve değişim arzusu, halkımızla bizi birbirimize yaklaştırdı. Şu an bazı anketler yayınlanıyor. Bir kısmı gerçek bir kısmı da algı oluşturmak için yapılıyor. Sahada alanın yüzde 10’nunu bile doldurmayan adayların kendilerini kazanmaya yakın gösterme çabaları var. Burada onlara sesleniyorum. Yazık, günah. Paranıza yazık, emeğinize yazık. Sizi kandırıyorlar. Gerçek anket sahada. Biz bunu net bir şekilde görüyoruz” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası'nda Yeni Tesisler Açtı Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası'nda Yeni Tesisler Açtı

Cevat Oncu Aile Destegi 5

Samsun’un ve tüm ilçelerinin problemlerine hakim olduğunu söyleyen Öncü, “Yıllardır bunları çalışıyoruz. Ulaşım ve ulaştırma problemlerini biliyoruz. Her yağmurda çektikleri çileyi biliyoruz. Bu şehrin ve bu ilçenin turizm potansiyelini biliyoruz. Samsun'un turizmden pay alması için çalışacağız. Samsun'da hayvancılığı, tarımı, köylüyü, çiftçiyi destekleyeceğiz. Gübre, fide ve tohum desteği, alım garantisi ve depolama tesisleri kuracağız. İşsizlikle mücadele edeceğiz. Vezirköprü’nün gençlerini işsiz bırakmamak için onlara iş, ekmek kapısı açmak için Samsun Büyükşehir Belediyesi yoğun bir çabayla çalışacak” diye konuştu.

Cevat Oncu Aile Destegi 4

Cevat Öncü, “Biz kazanacağız. Biz kazanırsak, siz kazanacaksınız. Biz kazanırsak, Vezirköprü kazanacak. Biz kazanırsak Samsun kazanacak” ifadelerini kullandı.

CEVAT ÖNCÜ'YE AİLE DESTEĞİ

Cevat Öncü çok yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor. 1 Ocak tarihinden bu yana aktif olarak sahada çalışan, ilçe ilçe, mahalle mahalle gezen, vatandaşlarla bire bir iletişim kuran Cevat Öncü’ye bu süreçte ailesi de destek veriyor. Öncü’nün oğlu Muratcan ve kızı Burcu zaman zaman programlara katılarak babalarını yalnız bırakmıyor.

Cevat Oncu Aile Destegi 3

TORUNLARIYLA VAKİT GEÇİRİYOR, YORGUNLUK ATIYOR

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, yoğun programlardan fırsat bulduğu zamanlarda ise soluğu torunları Mert ve Selma’nın yanında alıyor. Öncü, torunlarıyla vakit geçirerek yorgunluk atıyor.

‘AİLEM HER ZAMAN YANIMDA, HER ZAMAN ARKAMDA’

Ailenin önemine dikkat çeken CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, “Aile her şeydir. Ailem her zaman yanımda, her zaman arkamda. Onların desteği çok önemli. Zaman zaman seçim çalışmalarına katılmaları bana enerji veriyor” dedi.

Editör: Haber Merkezi