Canik Belediyesi, “Haydi Güle Oynaya Camiye Gel” projesi başvuruları başladı. İlçede her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve binlerce çocuğun katıldığı proje kapsamında, bu yıl da birbirinden güzel hediyeler sahiplerini bulacak. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Haydi Güle Oynaya Camiye Gel” projesiyle çocukları ve gençleri yaz tatili döneminde camilerin manevi atmosferiyle buluşturmaya devam edeceklerini ifade etti. Proje başvuruları, 05.06.2024-25.06.2024 tarihleri arasında, camiyegel.canik.bel.tr internet adresi üzerinden alınacak.

Hedef Güçlü Nesiller

Milli duyguları kuvvetli, kültürel değerlerin bilincine sahip olarak yetiştirdikleri nesillerin, manevi yönden de güçlü olmalarına önem verdiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te geleneği sürdürüyor, çocuklarımızı hediyelerle buluşturmaya devam ediyoruz. Haydi Güle Oynaya Camiye Gel projemizle, çocuklarımızın ve gençlerimizin yaz tatili dönemini verimli bir şekilde geçirmelerine katkılar sağlarken, hediyelerimizle onların mutluluğuna ortak olacağız. Projemiz vesilesiyle nesillerimizin emek ve başarı gibi kavramları, zihinlerinde daha olgun bir hale getirmelerini sağlamış olacağız” dedi.

Samsun'da Çıkan Yangında 200 Dekar Buğday Ekili Arazi Zarar Gördü Samsun'da Çıkan Yangında 200 Dekar Buğday Ekili Arazi Zarar Gördü

Hediye Yağmuru

İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilerin başvurularının kabul edildiği projede, kırtasiye seti, taşınabilir oyun konsolu, video oyun konsolu, akıllı saat, bisiklet, kulak üstü bluetooth kulaklık ödülleri verilecek. “Haydi Güle Oynaya Camiye Gel” projesi hakkında detaylı bilgi ve katılım şartlarına, camiyegel.canik.bel.tr internet adresi üzerinden ulaşılabilecek.

Editör: Haber Merkezi