Samsun merkezli ateşli silah üreticisi CANiK, Güney Afrika'nın Midrand bölgesinde düzenlenen HuntEX fuarına katılarak ürünlerini sergiledi.

CANiK, fuar kapsamında en yeni ve inovatif ürünlerini tanıtarak Güney Afrika pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

Canik Guney Afrika Hunex Fuar 4

CANiK, ABD, Suudi Arabistan ve Almanya'dan sonra Güney Afrika'da da hafif silah pazarına giriş yaparak dikkatleri üzerine çekti. Özellikle CANiK TTI Combat ve RUGBY SFT tabancası, fuar ziyaretçilerinin ilgisini çeken ürünler arasında yer aldı.

Canik Guney Afrika Hunex Fuar 5

Şirketin Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, geçen yıl Güney Afrika'daki pazarlama faaliyetlerinin etkisiyle satış rakamlarında önemli artışlar yaşandığını belirterek, "Şirketin pazar payını büyütmek ve Türkiye'nin ihracatına katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerimize devam edeceğiz. Son bir yılda, Güney Afrika'daki sistematik pazarlama faaliyetlerimiz sayesinde, satış rakamlarında önceki yıllara göre büyük oranlarda artış kaydettik. Geçtiğimiz yıl, bunun daha bir başlangıç olduğunu, ne yapması gerektiğini çok iyi bilen bir ekibimiz olduğunu söylemiştik. Bu söylediklerimizi, elde ettiğimiz sonuçlarla kanıtlamış olduk. Burada her yıl daha da büyüyen bir ilgiyle karşılanıyoruz. Bu da bizi çok gururlandırıyor. Önümüzdeki dönemde de ülkemiz ihracatına katkı sunmaya ve Türkiye'yi yurt dışında başarıyla temsil ederek gücümüzü katlamayı sürdüreceğiz" dedi.

ASELSAN: TOLUN, Korunan Hedefi Yüksek Hassasiyetle Vurdu ASELSAN: TOLUN, Korunan Hedefi Yüksek Hassasiyetle Vurdu

Canik Guney Afrika Hunex Fuar 3

Editör: Haber Merkezi