Sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalarıyla örnek olan Samsun Büyükşehir Belediyesi, yaşlı vatandaşları özel günlerde de yalnız bırakmıyor.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri evlerinde sağlık, fizyoterapi, psikolog, beslenme danışmanlığı, temizlik, çamaşırhane, sıcak yemek, kişisel bakım ve kuaförlük hizmeti verdiği yaşlıların kapısını bu kez Anneler Günü için çaldı. Ellerinde çiçek ve çikolata ile belediye görevlilerini gören yaşlı vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.

Samsun Buyuksehir Anneler Gunu 4

ONLARIN HAYIR DUASI BİZİM İÇİN KIYMETLİ

Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ihtiyaç sahibi vatandaşların her türlü talep ve ihtiyaçları için her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, “Kıymetli büyüklerimiz ailelerimizin, toplumumuzun ulu çınarları, yol göstericileridir. Onlar için yapılan her hizmeti çok önemsiyorum. Yaşlılarımızın hayır dualarını almak bizim için çok kıymetli. Ekiplerimiz Anneler Günü’nde onların yanında oldular. Ben de hepsinin ellerinden öpüyor, Anneler Gününü kutluyorum” dedi.

Samsun'da Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu Samsun'da Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu

Samsun Buyuksehir Anneler Gunu 5

Editör: Haber Merkezi