Bu hafta sinema salonlarında izleyiciler, komediden korkuya, bilim kurgudan animasyona, dördü yerli olmak üzere toplam 9 yeni yapım ile buluşacak.

Daha İyi Bir Yarın Hande Doğandemir, Yağızcan Konyalı ve Nur Fettahoğlu'nun başrollerini paylaştığı "Daha İyi Bir Yarın", sevgilisi tarafından terk edilen bir gencin aşk acısı sonrası yaşadığı olayları anlatıyor. Yönetmenliğini Emre Kavuk'un yaptığı film, izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak.

Veda Partisi Ufuk Cebeci'nin yönettiği "Veda Partisi", siyasi parti başkanının eşi Yonca'nın yakın arkadaşları için düzenlediği bekarlığa veda partisinde yaşanan komik olayları konu alıyor. Toygan Avanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Seda Akman gibi isimlerin rol aldığı bu komedi filmi, kahkahalarla dolu bir seyir vaat ediyor.

Sekiz1 Vural Eyikan'ın yönettiği ve Enes Kurt, Sinan Çelik, Cihan Dönmez'in rol aldığı "Sekiz1", aksiyon severlerin ilgisini çekmeye aday. Yerli aksiyon filminde, heyecan dolu sahneler izleyiciyi bekliyor.

Kötü Oyuncu Jorge Cuchi'nin yönettiği "Kötü Oyuncu", film çekimi sırasında rol arkadaşının suçlamasıyla karşı karşıya kalan bir aktörün yaşadıklarını anlatıyor. Meksika yapımı bu dram filminin başrollerinde Alfonso Dosal, Fiona Palomo ve Gerardo Trejoluna yer alıyor.

Korku Filmleri Alper Mestçi'nin çektiği "Siccin 7", mafyadan kaçan bir adam ve ailesinin konakta yaşadıkları korku dolu günleri anlatıyor. Birleşik Krallık yapımı "Işıkları Kapat" ve "Mahzen" ise, izleyicilere gerilim dolu anlar yaşatacak. "Işıkları Kapat", gün ışığı fobisi olan bir kızın hikayesini işlerken, "Mahzen" ise gizemli olaylar etrafında şekilleniyor.

Samsun Kültür Yolu Festivali 8-16 Haziran’da Başlıyor Samsun Kültür Yolu Festivali 8-16 Haziran’da Başlıyor

Animasyon Filmleri Kelsey Mann'in yönetmenliğini yaptığı "Ters Yüz 2", Riley'nin ergenlik dönemindeki maceralarını ele alıyor. Dick Zondag ve Ralph Zondag'ın yönettiği "Süper Maymun Shimmy" ise, süper güçlerini yeni keşfeden bir maymunun kötü güçlere karşı mücadelesini anlatıyor.

Bu hafta sinemalarda keyifli vakit geçirmek isteyenler için birçok seçenek bulunuyor. Komedi, korku, aksiyon ve animasyon türlerinde birbirinden farklı yapımlar izleyicilerle buluşmayı bekliyor.

Editör: Haber Merkezi