Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, lige verilen aranın ardından Pazar günü karşılaşacakları Başakşehir maçıyla yeni bir sayfa açacaklarını ve ilk üç puanlarını alacaklarına inandığını söyledi.

Yüksel Yıldrım, sezona umutlu başladıklarını ve ilk 10 hedefini koyduklarını dile getirdi. Yıldırım, “Maalesef istediğimiz gibi bir başlangıç yapamadık. Teknik direktör değişikliğine gitmek zorunda kaldık. Markus Gisdol'u takımın başına getirdik. Hocamızın Almanya’da yaptıkları ortada. Samsunspor’da da başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

yuksel-yildirim-samsunspor-basaksehir-maeci-4

Başkan Yıldırım, atık kredileri tükettiklerini ifade ederek, “Başakşehir maçı bizim için inşallah yeni bir başlangıcın ilk adımı olacak. Umutlarımız yüksek. Antalya’daki kampın da çok verimli ve iyi geçtiini söyleyebilirim. Başakşehir maçında inşallah iyi bir Samsunspor izleyeceğimizi düşünüyorum. Rakibimiz de çok iyi bir takım. Kolay bir maç olmayacak. Güzel bir maç olacak ve kazanacağımıza inanıyorum. İlk üç puanımızla tanışacağız” diye konuştu.

yuksel-yildirim-samsunspor-basaksehir-maeci-3

Sahaya kesinlikle üç puan için çıkacaklarını söyleyen Başkan Yıldırım taraftara da seslenerek şunları söyledi:

“Ben de, taraftar da, basın da herkes geçmişi unutsun. Başakşehir maçıyla yeni bir sayfa açalım. Güzel bir başlangıç yapalım. Taraftarımız 90 dakika boyunca takımlarını desteklesin. Samsunspor kesinlikle ligde kalacaktır. Buna ben de, hocamız da, futbolcularımız da inanıyor. Taraftarımız takıma desteğini sürdürsün. Birlik ve beraberlik içerisinde bu zor günlerin üstesinden geleceğiz.”

Editör: İbrahim Canbulat