Tekkeköy Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Adayı Hasan Togar, “Daha Yapacak Çok İşimiz Var” diyerek çıktığı adaylık yolculuğu çerçevesinde Büyüklü mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek iki dönemde yapılan hizmetler ve planlanan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Tekkekoy Buyuklu Proje 5

Büyüklü mahallesinde 10 yılda birçok hizmete imza attıklarını belirten Başkan Togar, “Büyüklü mahallemizde 12 kilometre sathi kaplama, 15 kilometre yol genişletme çalışması gerçekleştirdik. 2 adet çocuk parkı yaptığımız mahallemize çok güzel bir meydan da yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Büyüklü Anadolu Lisesi’ni de kazandırdığımız mahallemizde, bu lisemize bir kütüphane oluşturmak olsun, sosyal yardım, tarım ve fen işlerinde olsun birçok çalışmayı daha gerçekleştirdik” dedi.

Bayram Tatilinde Trafik Kazaları: 2. Günde 11 Ölü, 1295 Yaralı Bayram Tatilinde Trafik Kazaları: 2. Günde 11 Ölü, 1295 Yaralı

Tekkekoy Buyuklu Proje 4

Büyüklü’ye bir güreş sahası ve açık hava sosyal tesisi ile bir kapalı spor salonu da kazandıracaklarını söyleyen Başkan Togar, “Daha önce kazandırdığımız Büyüklü Anadolu Lisesi'nin hemen arkasında, gençlerimizin ve mahalle sakinlerimizin spor yapma imkanını artırmak amacıyla ihtiyaç duyulan Büyüklü Kapalı Spor Salonu projesini Gençlik Spor Bakanlığımızın desteğiyle birlikte yürüteceğiz.

Tekkekoy Buyuklu Proje 3

Projeyi 2025 yılı sonunda tamamlayarak ilçemize kazandıracağız. Büyüklü mahallemize özel olarak hazırladığımız Büyüklü Güreş Sahası ve Açık Hava Sosyal Tesisimizin de projesi tamamlandı. Nisan ayında temelini atacağımız bu projeyi yıl sonunda örnek bir tesis olarak hayata geçireceğiz. İçerisinde kafe, restoran ve sosyal alanlar bulunacak, sizlerin kaliteli zaman geçirebileceği bir ortam sunarak mahallemizin güreş tutkusunu bu projemiz ile yeni bir aşamaya taşıyacağız” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi