Antalya’da düzenlenen Türkiye Muay-Thai Şampiyonası’na katılım sağlayan İlkadım Belediyesi Muay-Thai takımı şampiyonayı 1 gümüş, 3 bronz madalya ile tamamladı. Elde edilen başarıdan dolayı sporcuları tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “İlkadım Spor Akademisi” projemizle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor salonlarına çekmek adına Türk sporuna yeni yetenekler kazandıracağız” dedi.

Ihsan Kurnaz Ilkadim Belediyesi Turk Sporu 2

 16-24 Nisan tarihleri arasında Kemer Belediyesi Göynük Spor Salonu'nda düzenlenen 1000’e yakın sporcunun katılım sağladığı 90 hakemin gözetiminde yapılan Türkiye Muay-Thai Şampiyonası çekişmeli ve heyecan dolu geçti. Şampiyonaya 13 sporcu ile katılım sağlayan İlkadım Belediyesi Spor Kulübü takımı; Cengiz Avcu ile 1 Gümüş, Olcay Batmaz, Ömer Faruk Elmas, Aybar Doğan ile 3 Bronz madalya ile kürsüye çıktı.

Samsun'da Denizde Giren 68 Yaşındaki Kişi Boğuldu Samsun'da Denizde Giren 68 Yaşındaki Kişi Boğuldu

Ihsan Kurnaz Ilkadim Belediyesi Turk Sporu 3

 ‘Sporun ve Sporcunun Destekçisi Olacağız’

Muay-Thai branşında başarı elde sporcularımızı aldıkları başarılardan dolayı tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “İlçemizin ve şehrimizin tanıtımında sporun ve sporcuların katkısı çok. Gençlerimizin aldıkları bu başarı bizleri memnun etti. Sporcu kardeşlerimiz her geçen yıl başarılarına yenilerini ekleyerek kariyerlerini zirveye taşıyacaklarına inancımız tam. Biz daima sporcularımızın yanındayız. Destek olmaya onların yanında olmaya devam edeceğiz. Ayrıca sporcularımızın üzerinde emeği çok olan ailelerini ve hocalarını da tebrik ediyorum" diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi