Bayram Tatilinde Trafik Kazaları: 2. Günde 11 Ölü, 1295 Yaralı Bayram Tatilinde Trafik Kazaları: 2. Günde 11 Ölü, 1295 Yaralı

İlkadım’da spora ve sporcuya verdiği destek ile Amatör spor kulüplerinin takdir toplayan Başkan Demirtaş, Bulvarspor kulübünde çiftlik mahallesi sakinleri ve kulüp yöneticileri ile bir araya geldi.

Necattin Demirtas Herkesin Belediye Baskani 4

"Halkımızın emeğini, yine halkımız için kullandık" diyen Başkan Demirtaş, ”Masraf olmasın, bu halkımızın parası diye hiçbir zaman gereksiz, şaşalı bir harcamanın içinde olmadık. İşçimizin, emekçimizin, çalışanımızın maaşını her zaman alın terleri kurumadan ödedik. Belediyeden alacağı olan ama borcunu alamadığı için belediyeye su bile getirmeyen esnafımızın borcunu ödedik.

Necattin Demirtas Herkesin Belediye Baskani 3

Eskiden belediyeye ürün vermek istemeyen esnafımızı, bugün belediyeyle rahatlıkla iş birliği yapar konuma getirdik. İlkadım ilçemiz için canla başla mücadele eden çalışanlarımızın koşullarını iyileştirdik. Yaşanan ekonomik sorunları biliyoruz. 5 yılda, kendi kendine yetebilen, kaynaklarını doğru kullanabilen, üreten, kadınların, çocukların, gençlerin daima yanında olan, kültürü ve sanatı hep önde tutan, doğaya ve sokaktaki canlara her zaman sahip çıkan, ilçenin marka kent olması için çalışmalar yapan, mali disiplini sağlanmış, bir belediye inşa ettik” dedi.

Editör: Haber Merkezi