Kavak Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerinin de teker teker tanıtıldığı miting alanında ayrıca kurulan dev ekrandan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun görev dönemi içinde gerçekleştirdiği ve yeni dönemde ele alacağı projelerinde vatandaşlara tanıtımı yapıldı.

KAVAK BUGÜN TARİH YAZDI

Türk bayrakları ve AK Parti, MHP bayrakları ile süslenen alanda “Büyük Başkan” sloganları ile kürsüye gelen Cumhur ittifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak’ın düzenlenen mitinge katılımı ve coşkusu ile gerçekten bir tarih yazdığını söyledi. Her seçimde olduğu Pazar günü de Kavaklıların üzerine düşeni yapacağını belirten Sarıcaoğlu şöyle konuştu:

Kavak Miting Akparti 4

BİRÇOK ESER KAZANDIRDIK

“İlçemiz bu gününe kadar tüm seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a en yüksek desteği verdi. Bir hafta sonra yapılacak seçimlerde de aynı desteği bir kez daha vereceğine olan inancım tam. AK Parti hizmet anlayışı ile ilçemize çok büyük projeler ve eserler kazandırdık. Şehrimizin birçok sorununu çözerek modern bir kent kimliği kazandırdık. OSB’mizi geliştirerek Kavak’ı Samsun’un sanayi üssü konumuna getirdik. Artık insanlarımız iş için gurbete gitmiyor, aksine ilçemizi anonsla işçi arar hale getirdik. Yeni dönemde de kazandıracağımız projelerimizle Kavak Samsun’un parlayan yıldızı olacaktır. 31 Mart’ta sandıkları bir kez daha patlatarak AK Parti’ye en güçlü desteği vereceğine inanıyor ve destek ve dualarını bekliyorum” dedi.

Kavak Miting Akparti 3

İlkadım'ın Parkları Yenileniyor ve Onarılıyor İlkadım'ın Parkları Yenileniyor ve Onarılıyor

EMANETE SAHİP ÇIKIN

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan’da konuşmasında Kavak’ta ki gelişimin Türkiye’de birçok ilçeye örnek teşkil ettiğini belirterek Sarıcaoğlu’nu çalışmalarından dolayı kutladı. Kavaklıların Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendilerine emaneti olan Sarıcaoğlu’na sahip çıkacaklarına inandığını ifade eden Doğan, “ Emanete sahip çıkacağınıza ve  Pazar günü oylarınızla İbrahim Sarıcaoğlu’na en güçlü desteği vereceğinize inanıyorum. Hep birlikte Kavak’ı bugünden çok daha güzel günlere ve hizmetlere birlikte taşıyacağız” dedi.  

Editör: Haber Merkezi