Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, Bafra ilçesine giderek Dededağ Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Samsun’a hizmet etmek için kapı kapı dolaştıklarını söyleyen Adem Güney, “Çalışmamız, üretmemiz lazım. Gençlerimize sahip çıkmamız lazım. Engellilerin, kadınlarımızın yaşam şartlarını iyileştirmemiz lazım. Bunlarla uğraşması gerekirken, her gelen belediye başkanı ‘yol yapacağız, su getireceğiz’ diyor. Bunları söylemene gerek yok, bunları zaten yapacaksın. Bunlar belediye başkanının asli görevleri. Bunları aşmamız lazım. Bu meseleler, konuşulurken hicap duyulması gereken işler. Maalesef halen bunlar konuşuluyor. Halen en basit milletin ihtiyaçları giderilememiş “ dedi.

‘SAMSUN GÜLER YÜZE HASRET KALDI’

Yeniden Refah Partisi’nin ‘Samsun’a sahip çık’ sloganından söz eden Adem Güney, “Samsunumuz, Baframız, tüm ilçelerimiz sahipsiz kaldı. Samsun güler yüze hasret kaldı. Belediye başkanına ulaşabilmek için 40 kapıdan geçiliyor. Tabi bir de hakaret işitmeden, azar yemeden konuşabilsek. Bakın geldiğimiz zaman halk günleri yapacağız. Kapısız, özel kalemsiz, sekretersiz belediye başkanına vatandaş rahatlıkla gelecek. Siz geleceksiniz, derdinizi anlatacaksınız. Sizin derdinizle dertlenen bir belediye başkanı olacak” diye konuştu.

Adem Guney Dededag Mahallesi 3

Bayram Tatilinde Trafik Kazaları: 2. Günde 11 Ölü, 1295 Yaralı Bayram Tatilinde Trafik Kazaları: 2. Günde 11 Ölü, 1295 Yaralı

‘SİZİN PARANIZI ŞATAFAT İÇİN HARCADILAR’

‘En basit ihtiyaçları gideremeyen, sorunları çözemeyen belediye başkanlarını değiştirin’ diyen Adem Güney şunları söyledi:

“Milletin kaynaklarını, milletin parasını, belediyenin kaynağını size hizmet olarak sunması gerekirken, onlar makam için çalışıyorlar. Sizin paranızı şatafat için harcadılar, harcıyorlar. Biz geldiğimiz zaman bu kaynakları millete hizmet için harcayacağız. Özellikle gençler için büyükşehir bünyesinde spor okulları açacağız. Amatör spor kulüplerimize ekipman ve malzeme noktasında destek vereceğiz. Gençlerimizi spora ve sanata teşvik etmek için desteklerimiz olacak. Yeter ki gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtaralım. Yeter ki gençlerimize spor yaptıralım. Yeter ki gençlerimiz sporla, sanatla meşgul olsun. Bunun için belediye imkanlarını gençlerimizin hizmetine sunacağız.”

Editör: Haber Merkezi