Yeniden Refah Partisi (YRP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal’ın aday tanıtım toplantısına katıldı. Burada konuşma yapan Güney, “Allah hiç kimseye gücünün yetmeyeceğini yüklemez. Bu inançla üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olduk, olacağız. Elimizden gelen gayretin sınırlarını zorlayıp bu işi başarıyla tamamlayacağız” dedi.

Adem Guney Yrp Samsun 4

‘İyi Bir Kampanya Süreci Götürüyoruz’

Yükselen bir trend içerisinde olduklarını belirten Güney, “Yeniden Refah Partisi burada devrim yapacak, destan yazacak. Kesinlikle rehavete kapılmadan proje odaklı, insan odaklı seçim kampanyası yürütüyoruz. İyi bir kampanya süreci götürüyoruz. Kafa kafaya bir mücadele var. İlçelerde iyi adaylarımız var. Onlarla birlikte bir destan yazacağız” diye konuştu.

Adem Guney Yrp Samsun 3

Samsun'da Denizde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor Samsun'da Denizde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor

‘İsraftan, Şatafattan Kaçınacağız’

Ahlaklı belediyecilik vurgusu yapan Adem Güney, israf ve şatafattan kaçınacaklarını dile getirdi. Belediye başkanı seçilen kişinin makam odasını büyük bütçelerle yenilediğini, makam aracı sayısını artırdığını söyleyen Güney, “Koltuk eski de olsa, yeni de olsa, durduğun yerde döneceksin, oturacaksın. 6 tane son model lüks araba alıyor. Hepsi de 4 tekerlek yani 10 tekerlek değil. Birisini kullansan ne olur? Altısını ne yapacaksın? Niye işte israf diyorum. Şöyle de bir söz çıkardılar; itibardan tasarruf edilmez. İtibardan tasarruf edilmez dendiği zaman israfa kaçıyorsun. Bu noktada israfı önlersek, yolsuzluğu önlersek, haksızlığı önlersek, havuzda birikecek olan paralarla bu millete hizmet edilecek” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi