Bireysel olarak da farklı kilolarda madalya kazanan takım sporcularından; Abdullah Üren 68 Kg, Azmi Talha Saygıcı 57 Kg, Muhammet Eymen Geçkin 41Kg, ve Murat Mutlu Aymaz 30 Kg’da altın madalya kazandı. Numan Efe Yamanoğlu 34 Kg’da Gümüş, Furkan Emir Sekmenoğlu 38 Kg, Toygar Poyraz Singil 52 Kg, Ömer Saygılı 68 Kg Bronz madalya ile kürsü yaptı.

Ankara’da gerçekleşen Spor Toto Türkiye Veteranlar Judo Şampiyonası Bireysel ve Takım Müsabakasına katılan spor takımı başarılı sonuçlar almaya devam etti. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı şampiyonada M9 90 Kg’da İlkadım Belediyesi Sporcusu Mustafa Balcı altın madalya kazandı.

Bakan Uraloğlu: En Yoğun Kara Yollarında 7/24 Çalışıyoruz Bakan Uraloğlu: En Yoğun Kara Yollarında 7/24 Çalışıyoruz

“İlkadım’da spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz diyen” İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Hem gençlerimiz, hem de her yaş grubundan vatandaşlarımızı düşünerek gerçekleştireceğimiz yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Amacımız gençleri kötü alışkanlıklardan korumak, kollamak, onları teknolojinin muhtemel kötü alışkanlıklarından da uzak tutmak ve sağlıklı bir nesil oluşturmaktır. Sporu toplumun her kesimine yaymak istiyoruz. İlkadım’ı spor faaliyetleri sayeseinde çok daha farklı noktalara taşımayı amaçlıyoruz. Bu vesile ile bizlere müsabakalarda derece alarak gurur yaşatan sporcularımıza teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Biz daima sporcularımızın yanındayız. Destek olmaya onların yanında olmaya devam edeceğiz. Ayrıca sporcularımızın üzerinde emeği olan ailelerini ve hocalarını da tebrik ediyorum." diye konuştu.

Ilkadim Belediyesi Spor Kulubu 2

Editör: Haber Merkezi