Tekkeköy Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi (YRP) Başkan Adayı Hasan Togar, 19 Mayıs Seçim Koordinasyon Merkezi’nde kadın kolları teşkilatı ile bir araya geldi.

Samsun'da Denizde Boğulma Tehlikesi Geçiren 2 Kişi Kurtarıldı Samsun'da Denizde Boğulma Tehlikesi Geçiren 2 Kişi Kurtarıldı

Başkan Togar’a burada Çiğdem Karaaslan’ın dün Büyüklü Mahallesi ziyaretinde sarf ettiği “Ben olunca iyi, olmayınca kötü anlayışını tamamen reddediyoruz” sözleri soruldu.

Hasan Togar Cigdem Karaaslan Tekkekoy 3

Togar, Çiğdem Karaaslan’ın bu sözlerini 2019 seçimlerini hatırlatarak yanıtladı.

Togar verdiği yanıtta, “Bu açıklamalardan Çiğdem hanım adına çok üzüntü duydum. Keşke siyaset bu kadar sıradanlaştırılmasaydı. Ama biz de o zaman Çiğdem hanıma şöyle bir soru sormak zorunda kalırız. Bugün aday gösterdiğiniz şahıs 2019 seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olduğunda ve kararı doğru bulmayıp Cumhurbaşkanının, milletvekillerinin, ilçe halkının kararını doğru bulmayıp, yok hükmünde sayıp, İYİ Parti’den aday olduğunda aynı cevabı keşke verseydiniz. Biz burada o zaman çok farklı bir şeyi konuşmuş olurduk.

Hasan Togar Cigdem Karaaslan Tekkekoy 4

Ben yine Çiğdem hanımın bu cevabını bu sorunun birileri tarafından sordurulduğunu onun da düşünmeden bunu cevapladığına inanıyorum. Keşke böyle bir hataya düşmemiş olsaydı. Ama bugün Tekkeköy bambaşka bir noktada. Kendi geleceği ile ilgili kararı kendisinin vereceğini her platformda yüksek sesle haykırıyor. Tekkeköy’ün kaybedildiğini gören arkadaşlarımız her gün buraya birini getirecekler ama Tekkeköy aslında onlar açısından kaybedildi bizim açımızdansa kazanıldı” ifadelerini kullandı. 

Editör: Haber Merkezi