Cumhur İttifakı AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Bafra’da hitap eden AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Samsun’umuzu Türkiye Yüzyılı’nın en parlak yıldızı yapma hedefimize vatandaşlarımızla birlikte bir ahenk içerisinde ulaşacağız. Dinlemek, anlamak, ahenk içinde olmak bizim yola çıkış noktamız” diye konuştu.

Sbb Halit Dogan Bafra Skm 5

AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi; Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı ve Ersan Aksu, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayımız Hamit Kılıç, Cumhur İttifakı teşkilat üyeleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

Sbb Halit Dogan Bafra Skm 3

Teknik Direktör Turgay Kullukçu Hayatını Kaybetti Teknik Direktör Turgay Kullukçu Hayatını Kaybetti

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “AK belediyelerimizle, eser ve hizmet anlayışımızla Samsun'umuza ve Bafra'mıza hizmet edeceğiz. Biz, insan odaklı, insanlarımız için çalışıyoruz. Samsun'umuzun yararına hizmet edecek projeler hayata geçirecek, insanlarımızın ve şehrimizin önceliklerini ön planda tutacağız. Samsun'umuzun nadide ilçesi Bafra'mızda Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışının gerçekleştirdik. Bafra'mız gerek bereketli ovası, gerekse eşsiz güzelliğe sahip Kuş Cenneti ile adı ülkemiz sınırlarını aşmış bir yer. Biz Büyükşehir olarak ilçelerimizin tamamının kültürel değerlerini, doğal güzelliklerini, tarihi miraslarını; kısacası turizm potansiyelini, 17 ilçemizin tamamında uyumlu bir çalışma ile cazibe merkezleri haline getireceğiz. Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu Türkiye Yüzyılı'na yakışır bir Samsun için çalışacağız” diye konuştu.

Sbb Halit Dogan Bafra Skm 4

Editör: Haber Merkezi