Ev görüşmelerinde, STK temsilcileriyle buluşmalarda ve pazar yeri ziyaretlerinde vatandaşlarla kucaklaşan Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, kendilerine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vatandaşların Canik’te değişim istediğini belirten Yılmaz Hocaoğlu, “İlçenin en önemli problemlerinin başında kentsel dönüşüm geliyor. Yaptığımız tüm ziyaretlerde vatandaşımızı dinliyoruz. Onlar taleplerini ve sorunlarını iletiyor. Canik halkı bu anlamda ortak bir noktada buluşuyor. Kentsel Dönüşüm. Vatandaşlarımızın önümüze koyduğu en önemli taleplerin başında kentsel dönüşüm konusu geliyor” dedi.

Yilmaz Hocaoglu Belediye Baskani Canik 4

Kimseyi mağdur etmeden, insanların gerçek manada hakkını alarak yapılacak dönüşümün önemine değinen Yılmaz Hocaoğlu, insanların en çok talepte bulunduğu ikinci konunun ise ulaşılabilir bir belediye başkanı olduğunu ifade ederek, “İnsanların ulaşılabilir bir belediye başkanı görme arzusu var. Mevcut belediye başkanımız insanları çok kırmış, dökmüş. Vatandaş, ‘Geldiğimizde kapından geri dönmek istemiyoruz’ diyor, bize ‘5 yılda bir gelmeyin. Sürekli içimizde olun’ diyor. Biz ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağız. Kimse kapıdan dönmeyecek. Kapımız herkese açık olacak.” ifadelerini kullandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası'nda Yeni Tesisler Açtı Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası'nda Yeni Tesisler Açtı

Yilmaz Hocaoglu Belediye Baskani Canik 3

Sürekli sahada olduğu ve bunu seçim döneminde değil her zaman yaptığını vurgulayan Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, “Ben haftada 3 gün pazar yapan bir insanım. Pazar gezisine çıktığım zaman esnaf bana ‘Biz sizi tanıyoruz. Sen benden alışveriş yaptın’ diyor. Allah bize ömür verir, görev alırsak, o sakaklarda beni görmekten bıkacaklar. Bana ‘5 yıl sonra da bize gelmene gerek yok’ diyecekler. Sevdirerek çalışmaktan bahsediyorum. Belediye çalışanları benim mesai arkadaşlarım. O insanlar, eğer benimle severek çalışırlarsa o benim en büyük reklamımdır. Sokağı temizleyen mesai arkadaşımızdan şantiyedeki arkadaşımıza kadar hepsi memnun olacak. Hem ücretler bakımdan memnun kalacaklar hem kendilerine gösterilen tavırdan dolayı memnun kalacaklar” diye konuştu.

Yilmaz Hocaoglu Belediye Baskani Canik 5

Editör: Haber Merkezi