Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, gündüz ve iftar sonrası seçim çalışmalarının temposunu artırdı. Gündüz esnaf ziyaretleri yapan Güney, akşam da iftar programı ve sonrasında vatandaşlarla buluşarak projelerini anlatıyor. Her platformda ‘Ahlaklı Belediyecilik’ vurgusu yaptığını ifade eden Güney, “Çalmayacağız, çaldırmayacağız. Ama çok çalışacağız. Sizin alın terinizi, paranızı, emeğinizi kimseyi yedirtmeyeceğiz. Ne lüks ne şatafat ne de israf bizim belediyecilik anlayışımızdan içeri girmeyecek” dedi.

Adem Guney Eli Sopali Baskan 5

‘VATANDAŞIMIZ DEĞİŞİM İSTİYOR’

Vatandaşın değişimden yana olduğunu söyleyen Adem Güney, “İnsanlar iktidara bir uyarı vermek istiyor. Bir kart göstermek istiyor. Emekli, esnaf, işçi herkes dertli. Ekonomik sıkıntı, geçim derdi insanların birinci önceliği. Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşımızın yanında olacağız. Doğal gaz faturası desteğinden ulaşım desteğine kadar her anlamda  vatandaşımızın derdine derman olmaya çalışacağız” diye konuştu.

Adem Guney Eli Sopali Baskan 6

‘SEVGİYLE, HOŞGÖRÜYLE, EMPATİ İLE VATANDAŞIMIZA HİZMET EDECEĞİZ’

Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, “Vatandaşımız bize şunu soruyor. ‘Başkan olduğunuzda size ulaşabilecek miyiz?’ diye çok soru alıyorum. Bugün vatandaşımız böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığı için bunu soruyor. Derdini belediye başkanına anlatamıyor. Biz eli sopalı, gardiyan belediyecilik yapmayacağız. Sevgiyle, hoşgörüyle, empati ile vatandaşımıza hizmet edeceğiz. Ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağım. Nerede kaynamayan bir tencere, tütmeyen bir ocak varsa orada olacağız.

Adem Guney Eli Sopali Baskan 4

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası'nda Yeni Tesisler Açtı Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası'nda Yeni Tesisler Açtı

Geçmişte taş üstüne taş koyan, gönüllere giren belediye başkanlarımızdan Allah razı olsun. Onlar bize örnek oldu. Biz de gönülleri fethedeceğiz. Gönülleri fethetmek nasıl olur biliyor musunuz? Vatandaşımızın yaşamış olduğu birebir sorunlarla çare olursan, sorunlarına koşarsan, dertlerine ortak olursan, iyi günde ve kötü günde yanlarında olursan gönülleri fethedersin” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi