Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, ilçenin tüm mahallelerini, sokaklarını ve caddelerini gezdiklerini belirtti. Vatandaşla birebir temas ettiklerini ve sorunlarını dinlediklerini ifade eden Hocaoğlu, “Haksız ve adil olmayan bir seçim yarışı içerisindeyiz. 2019’da aday olduğunda 3 tane broşür ve afiş ile seçime girenleri bugün görüyorsunuz. Her yerde afişleri var. Kendi fotoğrafının olduğu yüzlerce afiş. Ama bir tane icraatı yok” diye konuştu.

Samsun'da Denizde Boğulma Tehlikesi Geçiren 2 Kişi Kurtarıldı Samsun'da Denizde Boğulma Tehlikesi Geçiren 2 Kişi Kurtarıldı

Yilmaz Hocaogl Afis Bilboard 5

Bir belediye başkanının bu kadar afiş yaptırmasının iki sebebi olduğunu anlatan Hocaoğlu, “Bir belediye başkanı, 5 yıl hizmet ettiği yerde eğer bu kadar afişe, billboarda, rakete, ihtiyaç duyuyorsa, bunun iki sebebi vardır. Ya o sokaklara hiç inmemiştir ya da hizmet etmemiştir. Hizmet eden belediye başkanının buna ihtiyacı olmaz. Çünkü zaten tanınıyordur, biliniyordur. 2019’daki seçimlerde kendi cebinden harcıyordu, şimdi sizin cebinizden. Onun için de reklam giderlerinin sınırı yok. Bu milletin parası yazıktır, günahtır, haramdır” ifadelerini kullandı.

Yilmaz Hocaogl Afis Bilboard 4

Canik halkının değişimden yana olduğunu gördüklerini söyleyen Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, “Kadınlara, gençlere, öğrencilere, çocuklara yönelik projelerimizi anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Bu sorunların çözümünü de biliyoruz. 1 Nisan sabahı itibariyle tüm bu sorunları çözecek kadroya da bilgi, birikim ve tecrübeye de sahibiz. Canik’te yaşayan biri olarak sorunların farkındayız. Canik’te oturmayanlar bu sorunları göremezler” dedi.

Yilmaz Hocaogl Afis Bilboard 5

Editör: Haber Merkezi