Canik ilçesinde kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla dertleşen, onların sorunlarını dinleyen Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, projelerini anlatıp destek istedi. Esnaf ziyaretleri de yapan Hocaoğlu, 31 Mart seçimlerinde ilçede yeni bir dönemin başlayacağını ifade etti.

Yilmaz Hocaoglu Canik Dert 4

Samsun'da Denizde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor Samsun'da Denizde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor

Soğuksu Spor Kulübü sporcularıyla bir araya gelen Yılmaz Hocaoğlu, “Hasan Doğan Spor Salonu'ndan başka, bölgemizde gençlerimizin spor yapabilecekleri doğru dürüst bir tesisimiz yok. Biz göreve geldiğimizde ilk yapacağımız işlerden biri Toptepe, Karşıyaka, Hasköy, Belediye Evleri, Uludağ mahallelerine hitap edecek kapsamlı bir spor kompleksi yapmak olacaktır” dedi.

Yilmaz Hocaoglu Canik Dert 3

Gençlerin, eğitim, spor, kültürel ve manevi gelişimlerinin öncelikleri arasında olacağını ifade eden Hocaoğlu, ilçe halkının dertleriyle dertleneceklerini dile getirdi. Canik’in dertleriyle dertlenebilmek için öncelikle Canik’te ikamet etmek gerektiğini söyleyen Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, “Atakum'da oturup Canik'in dertleriyle dertlenmek mümkün değildir. Biz her gün, her an ilçe halkımızla birlikteyiz. Onların arasındayız. Canik’in sokaklarını, mahallelerini adım adım geziyor ve vatandaşlarımızla dertleşiyoruz” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi