Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, belediye personeline seslendi. Kimsenin mağdur edilmeyeceğini ifade eden Yılmaz Hocaoğlu, “Belediyecilik bir ekip işidir. Belediyede çalışan ekip arkadaşlarımız ne kadar mutlu olursa o kadar iyi hizmet üretir. Bu mutluluk ortamını için de çalışan personelimizin maddi açıdan kafasının rahat olması önem arz etmektedir. Göreve geldiğimizde çalışma arkadaşlarımızın geçim standartlarını yükseltmek için en düşük çalışan maaşını 30 bin liraya çıkaracağız” dedi.

Yilmaz Hocaoglu Samsun Canik Personel Maas 5

ÇALIŞAN ANNELER İÇİN MAHALLELERE KREŞ YAPILACAK

Yılmaz Hocaoğlu, çalışan kadınlara yönelik projelerini de anlatarak, “Çalışan kadınlarımızın, annelerimizin en temel ihtiyaçlarından biri kreş. İlçemizde, iş hayatının içinde yer alan kadınların çocuklarını güvenle bırakabilecekleri kreşler inşa edeceğiz. Anneler, çocuklarını sabah işe gitmeden önce güvenli yerlere, belediyemiz personelinin güvenli ellerine teslim edecek. Kadınlar iş hayatının içinde çalışarak ev ekonomisine katkı sağlayacak. Akşam mesai bitimiyle de çocuklarını alıp evine gidecek” diye konuştu.

Yilmaz Hocaoglu Samsun Canik Personel Maas 3

İlkadım'ın Parkları Yenileniyor ve Onarılıyor İlkadım'ın Parkları Yenileniyor ve Onarılıyor

YILMAZ HOCAOĞLU KÜTÜPHANE YAPMA SÖZÜ VERDİ

İlçeye kütüphane yapma sözü de veren Yılmaz Hocaoğlu, gençlerin, öğrencilerin bu ihtiyaçlarını karşılamak için farklı ilçelere gitmelerine gerek kalmayacağını söyledi. Hocaoğlu, “İlçemizde çok kapsamlı bir kütüphane inşa ederek nezih ortamda okuma, araştırma yapma, ders çalışma, internetten istifade etme ortamı sunacağız.  Çay, kahve içebilecek,  katılımcıların kapasitelerinin geliştirilmesi için eğitimler düzenleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yilmaz Hocaoglu Samsun Canik Personel Maas 4

SOKAK HAYVANLARI İÇİN PALYATİF DEĞİL KALICI ÇÖZÜMLER BULUNACAK

Sokak hayvanları konusuna da değinen Yılmaz Hocaoğlu şunları söyledi:

“Sokak hayvanları ne yazık ki toplumumuz için önemli bir sorun haline geldi. Biz palyatif tedbirlerle bir ilçeden diğer ilçeye sokak hayvanlarını taşıyarak değil, onlar için uygun barınak alanları oluşturup, veteriner hekimler gözetiminde tüm sağlık ihtiyaçlarını gidereceğiz. Ayrıca beslenme ihtiyaçları da karşılanacak. Uygun fiziki alanlar oluşturarak sokak hayvanlarını sokaklardan toplayacağız ve insanlarımızın, gençlerimizin bu konudaki rahatsızlığını gidereceğiz.”

Editör: Haber Merkezi