Samsun Haber - Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Vatandaşlarla bir araya gelen, ev ziyaretleri yapan ve esnafın sorunlarını dinleyen Yılmaz Hocaoğlu, ilçenin sorunlarının çözümü noktasında ellerini taşın altına koyacaklarını dile getirdi.

Canik Yilmaz Hocaoglu Aday 5

‘CANİK’E DEV BİR SPOR SALONU YAPMAK İSTİYORUZ’

Canik’te özellikle gençlerin sosyalleşmesine katkı sağlayacak spor yatırımlarının azlığına dikkat çeken Hocaoğlu, “İlçemiz ne yazık ki spor yatırımları açısından da fakir bırakılmış bir ilçemiz. Göreve başlar başlamaz ilk yapacağımız iş, gençlerimizi spor salonlarına, spor yapabilecekleri, etkinlik yapabilecekleri alanlara kavuşturmak olacak. Bunun için özellikle Hasköy, Toptepe, Karşıyaka, Belediye Evleri mahallelerine hitap eden dev bir spor salonu yapmak istiyoruz. Onun yanında halı sahalarımızı, o bölgelerde de yaygınlaştırarak gençlerimizi sokaklardan, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak istiyoruz” diye konuştu.

Canik Yilmaz Hocaoglu Aday 3

Canik’ten Kadın İstihdamında Büyük Atak Canik’ten Kadın İstihdamında Büyük Atak

Canik halkının sosyal hayatını ilçede yaşamasını istediklerini vurgulayan Hocaoğlu, “Canikli, Canik'te sosyal hayatını yaşasın. Samsunumuzun en güzel izlenebileceği mekanlardan biri Toptepe Mahallemizdeki Meşe Tesisleri. Yanında başlatılan ancak yarım bırakılan Toptepe Seyir Terası Projesi var. Göreve gelir gelmez özellikle Meşe Tesislerimizi tekrar canlı hale getirip Canik halkının Atakum ve diğer ilçelerde sosyal etkinliklere gitme ihtiyacını sonlandıracağız. Toptepe projesini hızla tamamlayarak Canik ilçesinin üzerinden şehrin seyrini temin edeceğiz ve bu şekilde de yatırımcının da bölgemize gelmesine katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Canik Yilmaz Hocaoglu Aday 4

Editör: Haber Merkezi