Samsun merkezli Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi, Ömer Halisdemir Salonu'nda gerçekleştirilen Genel Kurul ile yeni bir döneme adım attı. ASRİAD Samsun Şube Başkanlığı görevine, deneyimli iş insanı Tuncay Bulut seçildi.

Yeni dönemdeki hedefleri paylaşan Tuncay Bulut, seçim sonrasında yaptığı açıklamada, "Furkan Okudan başkanımıza uzun yıllardır verdiği başarılı hizmetlerden ötürü teşekkür ederim. Bu, bir bayrak yarışıdır. ASRİAD ailesini daha da güçlendirmek, iş dünyasına daha fazla katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız." şeklinde konuştu.

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman'ın da katılım sağladığı genel kurula, MHP Samsun Milletvekili Prof. Dr. İlyas Topsakal, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu gibi siyasi ve iş dünyasından birçok önemli isim katıldı.

Editör: İbrahim Canbulat