TSYD Samsun Şube yönetimi, Samsunspor'u ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. Murat Sandıkçı başkanlığında oluşan yeni yönetime 'hayırlı olsun' dileklerini ileten Samsunspor A.Ş. Başkan Vekili Veysel Bilen, "Samsun'da güçlü bir spor medyası var. Birlik ve beraberlik içerisinde Samsunspor'a da medya destek veriyor. Herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Tsyd Samsun Spor Ziyaret 2

PROJELERLE YOLA ÇIKTIK

TSYD Samsun Şube Başkanı Murat Sandıkçı ise, "Samsun medyası çok güçlü. Bizler de yeni yönetim olarak meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm konusunda projeler için yola çıktık. Samsunspor şehrimizin en büyük markası. Bizler spor medyası olarak Samsunspor’un ve sporun tüm branşlarında şehrimizin başarısı noktasında katkı vermeye çalışıyoruz" dedi.

İstanbul - Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a, oyun diyenleri, tiyatro diyenleri, kıyamete kadar affetmeyeceğiz İstanbul - Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a, oyun diyenleri, tiyatro diyenleri, kıyamete kadar affetmeyeceğiz

Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan ziyarette Samsunspor Futbol A.Ş. Başkan Vekili  ve İcra Komitesi Üyesi Veysel Bilen ile birlikte Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır ve Futbol Direktörü Fuat Çapa da yer aldı. 

Editör: Haber Merkezi