Süper Lig'in 30. haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçta yaşanan olaylar dikkat çekti.

Karşılaşmanın 14. dakikasında Fenerbahçe'nin attığı gol sonrası tribünlerden sahaya atılan bozuk para ve su şişeleri, endişe verici anlara sebep oldu. Bu olaylar sırasında Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'a da yabancı bir madde isabet etti.

Trabzonspor Fenerbahce Maci 4

Maçın başında ve ikinci yarısında da benzer olaylar yaşandı. Trabzonspor tribünlerinden atılan yanıcı ve patlayıcı maddeler nedeniyle oyun bir süre durdu. İkinci yarıda ise Trabzonspor'un kazandığı köşe vuruşu sonrasında ceza sahasına atılan yabancı maddeler nedeniyle maça tekrar bir ara verildi. 

Trabzonspor Fenerbahce Maci 2

Hakemlerin müdahalesiyle oyun tekrar başladı ve müsabaka sonuna kadar devam etti. Ancak yaşanan bu talihsiz olaylar maçın akışını etkiledi ve güvenliği tehlikeye soktu.

Türk Taraftarlar Dortmund'u Fethetti: Türkiye-Portekiz Maçı Coşkusu Türk Taraftarlar Dortmund'u Fethetti: Türkiye-Portekiz Maçı Coşkusu

Güvenlik zafiyetinin de yaşandığı maçı Fenerbahçe 3-2 kazandı. Sarı-Lacivertli oyuncular saha ortasında galibiyeti kutlarken, Trabzonsporlu taraftarla bir anda sahaya girdi.

Trabzonspor Fenerbahce Maci 3

Fenerbahçeli futbolculara saldıran Trabzonlu taraftarlara güvenlik güçleri güçlükle müdahale etti. Konuk ekip oyuncuları ve teknik heyet soyunma odasına güçlükle gitti. 

Trabzonspor Fenerbahce Spur Lig Olayli Mac 4Trabzonspor Fenerbahce Spur Lig Olayli Mac 3Trabzonspor Fenerbahce Spur Lig Olayli Mac 2Trabzonspor Fenerbahce Spur Lig Olayli Mac 1

Editör: Haber Merkezi