İstanbul - Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a, oyun diyenleri, tiyatro diyenleri, kıyamete kadar affetmeyeceğiz İstanbul - Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a, oyun diyenleri, tiyatro diyenleri, kıyamete kadar affetmeyeceğiz

Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, kente şehir dışından uyuşturucu getirileceği ihbarı üzerine harekete geçti. Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde otomobilden inip, başka bir araca binen şüpheliler A.A. (36) ve H.T. (44), İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi’nde durduruldu. Üzerlerinde ve araçta yapılan aramada uyuşturucu bulunamadı. Ancak şüphelilerin tedirgin davranışları dikkat çekti.

Samsun Mide Uyusturucu Operasyon 3

Detaylı kontrol için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen şüphelilerin röntgenlerinde mide ve bağırsaklarında yabancı maddeler olduğu tespit edildi. A.A. ve H.T. gözaltına alındı ve yuttukları 18 paket halinde toplam 500 gram metamfetamin tıbbi müdahaleyle çıkarıldı. Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramada bir ruhsatsız tabanca ve 99 fişek ele geçirildi. Ayrıca onlara yardım ve yataklık eden R.K. (44) de polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Yakalanan üç kişi hakkında 'Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak' suçundan geniş kapsamlı soruşturma başlatıldı.

Editör: Haber Merkezi