Samsunspor 4 Futbolcuya Teşekkür Etti! Yollar Ayrıldı Samsunspor 4 Futbolcuya Teşekkür Etti! Yollar Ayrıldı

Görev süresi sona eren Teknik Direktör Markus Gisdol’a, verdiği emek ve katkılarından dolayı veda töreni gerçekleştirildi. Fatih Karagümrük maçın için kamp yapılan otele gelen Başkan Yüksel Yıldırım, Teknik Direktör Markus Gisdol’a, katkılarından dolayı teşekkür plaketi vererek Alanyaspor maçı sonrası soyunma odasında çekilen sevinç fotoğrafını ve üzerinde oyuncuların imzasının bulunduğu formayı hediye etti.

Markus Gisdol Yuksel Yildirim 2

Başkan Yüksel Yıldırım, “Teknik Direktörümüz Markus Gisdol’a bu zamana kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi, kulübümüze önemli katkılarda bulundu, güzel bir başarıya imza attı. Gönül isterdi ki yolumuza devam edelim ama hocamızın kararı ayrılmak oldu. Biz onu hep iyi hatırlayacağız. Yolu açık olsun” ifadelerini kullandı.

Futbol Direktörümüz Fuat Çapa ise, “Markus hocamızla kısa sürede olsa çalışmak güzeldi. Güzel dostluklar edindik, bir aile ortamı oluşturduk. Kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Markus Gisdol Yuksel Yildirim 3

Takım Kaptanı Osman Çelik de, “Hocamızla önemli bir başarıya imza attık. Herkesin küme düşer diye ifade ettiği takımımız oluşturulan aile ortamı ile ligde kalmayı başardı. Hocamız hep bize babacan tavırla yaklaştı, bizde sorumluluklarımızı hep bildik ve mutlu sona ulaştık” diye konuştu.

Duygusal anların yaşandığı veda töreninde Başkan Vekili ve İcra Komitesi Üyesi Veysel Bilen, İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Futbol Direktörü Fuat Çapa, teknik ve idari kadro ile futbolcula yer aldı.

Editör: Haber Merkezi