Hüseyin Eroğlu ile yolları ayıran Alman teknik adam Markus Gisdol’u takımın başına getiren Samsunspor Başakşehir FK ile karşılaşıyor. Gisdol, takımın başında ilk maçına 19 Mayıs Stadı’nda çıkıyor.

Samsunspor bugün sahasında Başakşehir FK ile karşılaşıyor. 19 Mayıs Stadı’nın ev sahipliği yapacağı karşalaşmanın başlama saati 19:00. Samsunspor, üst üste alınan mağlubiyetlerin ardından Hüseyin Eroğlu ile yollarını ayırdı ve takımı Alman teknik adam Markus Gisdol’a emanet etti.

19 Mayıs’a Adım Atıyor

Samsunspor ile Antalya’da kamp yapan ve takımı yakından tanımaya çalışan Markus Gisdol, 19 Mayıs Stadı’nda Samsunspor’un başında ilk lig maçına çıkacak. Gisdol, bugün Samsunspor taraftarıyla da ilk defa buluşacak.

Schindler, Laura, Ntcham, Nanu Kadroda Yok

Alman teknik adam, sakat olan Mark Bola ve Taylan Antalyalı’nın yanı sıra milli takım sebebiyle birlikte çalışma imkanı bulamadığı Kingsley Schindler, Gaetan Laura, Oliver Ntcham, Nanu’yu maç kadrosuna dahil etmedi.

Samsunspor 11’i

Okan Kocuk, Mickael Tırpan, Rick Van Drongelen, Lubomir Satka, Soner Gönül, Youssef Bennasser, Flavien Tait, Emre Kılınç, Carlo Holse, Marius Mouandilmadji, Ercan Kara.

Samsunspor’un Yedekleri

Jakup Szumski, Alim Öztürk, Moryke Fofana, Soner Aydoğdu, Nany Diamata, Zeki Yavru, Muhammet Ali Özbaskıcı, Yusuf Emre Çift, Muhammed Gümüşkaya, Osman Çelik ilerleyen dakikalarda forma bekleyecek.

Editör: İbrahim Canbulat