Ankara ziyareti kapsamında bulunan Havza heyeti, AK Parti Samsun Milletvekili Av. Ersan Aksu'yu ziyaret etti. Heyet, Havza'da yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in liderliğindeki heyet, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Şahin, Havza Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat İkiz ve Bekdiğin Eski Belediye Başkanı İsmail Şengül'den oluşuyor. Milletvekili Av. Ersan Aksu, ziyaret edilen makamında Havza'da yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ziyaretle ilgili olarak, "İlçemizi Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde yarınlara hazırlamanın gayretindeyiz. Her şeyin en iyisini hak eden Havzalı hemşerilerimiz için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Misafirperverlikleri, ilgi ve alakalarından ötürü Milletvekilimiz Ersan Aksu’ya teşekkür ederim” dedi.

Eski Belediye Başkanı Murat İkiz de ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "15 yıl hizmet ettiğim ilçemiz için her zaman üzerime düşeni yapmaya hazırım. İnşallah 2024 yerel seçimleri yine Ak Partinin büyük bir zaferi ile neticelenecek" diye konuştu.

Havza heyetinin Ankara ziyareti, ilçenin geleceğine yönelik yapılacak projeler ve çalışmalar konusunda yapıcı bir diyalog ortamı oluşturdu. Heyet, AK Parti Milletvekili Av. Ersan Aksu'ya teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı.

Editör: İbrahim Canbulat