Bakan Uraloğlu: En Yoğun Kara Yollarında 7/24 Çalışıyoruz Bakan Uraloğlu: En Yoğun Kara Yollarında 7/24 Çalışıyoruz

31 Mart yerel seçimlerinde artık son düzlüğe girilirken, Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür de, temposunu artırdı. Adaylığının açıklandığı 4 Şubat'tan bu yana Çarşamba'da girilmedik sokak, gitmedik mahalle bırakmayan Ender Gür, hemşehrilerinin sevgisini kazanmayı başardı. 

Carsamba Samsun Ender Gur 3

Gündüz esnaf ziyaretleri, halk buluşmaları, kamu ve iş dünyası ziyaretler yapıp, akşam da mahalle mitingleriyle projelerini anlatan Ender Gür, yoğun tempoya rağmen sahadaki pozitif enerjisi, sıcak diyalogları, çözüm üreten hamleleriyle hemşehrilerinden geçer not aldı. 

Carsamba Samsun Ender Gur 4

HEMŞEHRİLERİM KARARINI VERMİŞ

Seçim çalışmalarını değerlendiren Ender Gür, "Seçim atmosferinde artık son bölüme girdik. Çarşamba'da sıkılmadık el, gidilmedik mahalle bırakmadık. Projelerimizi anlatıyoruz, vatandaşımızın sorunlarını dinliyoruz, anında çözüm önerileri sunuyoruz. Taleplere göre yeni projeler şekillendiriyoruz. Uyumlu belediyeciliğin önemini, Büyükşehir Belediyesi'nin bize katacaklarını, Merkezi hükümet desteğinin ilçemize nasıl sınıf atlatacağını anlatıyoruz. Hemşehrilerimiz de bizlere sıcak bir teveccüh gösteriyor. Yıllardır siyaseti halkın içinde yapmanın bize verdiği tecrübe ile söyleyebilirim ki, Çarşambalı hemşehrilerimiz kararını çoktan bizden yana vermiş. Hepsine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Carsamba Samsun Ender Gur 5

ÜST DÜZEY İSİMLER GELDİ

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, seçim çalışmalarında her gün üst düzey bir partiliyi ağırlıyor. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu ve Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, son 1 haftada Çarşamba'yı ziyaret etti.

HİZMETE KOLAY ULAŞACAĞIZ

Çarşambalılarla buluşan AK Parti ailesi, Ender Gür'e olan güvenlerini paylaştı, ilçeyi ayağa kaldıracak projeleri anlattı. Üst düzey isimlerin ilçelerine gelmesinden memnuniyet duyan Çarşambalılar da, sorunlarını anlattı, çözüm önerilerini dinledi. Başkan Adayı Ender Gür, "İlçe belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve Merkezi hükümet uyumunu günlerdir anlatıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada Çarşamba, üst düzey isimlerin uğrak yeri haline geldi. Bu da ilçemize hizmeti kolay getirmemizi sağlayacak" dedi.

Carsamba Samsun Ender Gur 6

SAMSUN BASININDAN GÜR'E ZİYARET

Aynı zamanda Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti üyesi olan Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür'ü, basın mensuplarıziyaret etti.

Seçim çalışmalarını takip etmek için Çarşamba'ya giden gazeteciler, günün sonunda ise Başkan Adayı Ender Gür'le bir araya geldi. Ender Gür, "Eminim ki, başkan seçildiğimde gazeteci dostlarım, içlerinden birisinin bu göreve gelmesinden dolayı büyük mutluluk duyacak. Üyesi olduğum cemiyetimiz için Çarşamba'ya bir çalışma ofisi kurmayı planlıyorum. İnşallah bunu gerçekleştireceğim" dedi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Samsun Şube Başkanı Murat Sandıkçı da, Başkan Adayı Ender Gür'e seçim çalışmalarında başarı diledi.

Editör: Haber Merkezi