Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, genç sporcularla bir araya geldi. Başkan Doğan, sporun her alanında gençleri desteklemeye ve ilçeye yeni spor yatırımları kazandırmaya devam ettiklerini belirtti. Çarşamba Belediyesi, olimpik standartlarda spor tesisleriyle gençlerin spor yapma imkanını artırıyor. Ayrıca, Çarşamba Belediyespor Kulübü bünyesinde birçok şampiyon sporcuyu barındırıyor.

carsamba-belediyesi-sporcular-3

Başkan Doğan, şampiyon sporcuları ve antrenörleriyle bir araya gelerek başarılarından ötürü tebrik etti. Ayrıca, ilçede spor yatırımlarının artarak devam edeceğini belirtti.

Başkan Doğan, "Sporun kenti Çarşamba’mızda, şampiyonlarımızla bir aradayız. Spora yatırım, gençliğe yatırımdır diyerek sporcularımızı desteklemeyi sürdürüyoruz. Sporcularımız katıldıkları turnuvalarda; ay yıldızlı formaları ile Çarşamba’mızı, şehrimizi, cennet vatanımızı en güzel şekilde temsil ediyorlar. Bizlerin en büyük gururu sporcularımızın azmi, çalışması ve kazandıkları başarılar. Bir kez daha tüm sporcularımızı canıgönülden kutluyorum" diye konuştu.

carsamba-belediyesi-sporcular-1

Bu etkinlik, gençlerin spora teşvik edilmesi ve ilçeye yapılan spor yatırımlarının önemini vurguluyor. Çarşamba Belediyesi, genç nesillerin sağlıklı bir şekilde büyümelerine destek olmak için spor alanında önemli adımlar atıyor.

Editör: İbrahim Canbulat