Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, Anneler Günü'nde duygusal ve anlamlı bir etkinliğe imza attı. Şehit annelerini ziyaret ederek onların acılarını paylaşan Türkel, aynı zamanda emekçi kadınlarla bir araya gelerek onların el emeği ürünlerini sergileyen bir etkinliğe katıldı.

Baskn Turkel Anneler Gunu 5

Atakum Belediyesi ve CHP Atakum Kadın Kolları iş birliğiyle düzenlenen "Anneler Günü Kadın El Emeği Panayırı", Atakum Belediyesi Down Kafe Park'ta üç gün boyunca devam etti. Etkinlik boyunca, kadınlar süs eşyaları, çini eserleri, mefruşat ve gıda ürünleri gibi el emeği ürünlerini sergileyerek pazarladılar. Ayrıca, Samsun'un yöresel halk oyunları, modern danslar, sokak tiyatrosu gösterileri ve workshoplar gibi birbirinden özel etkinlikler de gerçekleştirildi.

Baskn Turkel Anneler Gunu 3

Başkan Türkel, etkinlikte yaptığı konuşmada, öncelikle vatanı ve memleketi için canlarını feda eden şehit annelerinin Anneler Günü'nü kutladı ve onlara olan saygısını dile getirdi. Aynı zamanda, emekçi kadınların el emeği ürünlerini sergiledikleri bu güzel etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti ve emeklerine teşekkür etti.

Baskn Turkel Anneler Gunu 4

Samsun'da Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu Samsun'da Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu

Atakum Belediye Başkanı, etkinlik kapsamında şehit annelerini de ziyaret etti. Bu duygusal ziyaretler sırasında, Türkel, şehitlerimizin anısını yaşatmanın ve ailelerine destek olmanın önemine vurgu yaptı. Acılı ailelerin yanında olduğunu ve desteklerinin her zaman devam edeceğini ifade etti.

Editör: Haber Merkezi