Samsun'da Bayram Arifesinde Vatandaşlar Mezarlık Ziyaretinde Bulundu Samsun'da Bayram Arifesinde Vatandaşlar Mezarlık Ziyaretinde Bulundu

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Cumhuriyet ve 19 Mayıs mahallesi lojmanlar mevkiinde halk buluşmaları gerçekleştirdi.

Mahalle için planlanan projelere değinen Başkan Togar, “Tekkeköyümüzde son 10 yılda yaptığımız çalışmalar ve hayata geçirdiğimiz projelerimizle 19 Mayıs Mahallemizi gelişmiş kent merkezleri gibi bir görünüme kavuşturduk. Ben de bu mahallenin evladıyım. Bütün lojmanların çocuklarını tam gün bırakabilecekleri bir kreşi önümüzdeki yılın ortasına bu ilçeye armağan edeceğiz.

Hasan Togar Kres Okul 4

Eski PTT binasının olduğu yeri Kültür Merkezi yapacağız. Tiyatrodan sinemaya gösteriye her türlü etkinliğin yapılabilecek olduğu bir kültür Merkezini oraya önümüzdeki yılın sonuna Allah nasip ederse yapacağız. Bu mahalle nüfusu en fazla olduğu mahallemiz. Maalesef Milli Eğitimle alakalı, onların da imkanları yetmiyor. 19 Mayıs Mahallesi’ne en büyük sıkıntılardan birisi ilkokul. Buraya bir ilkokulu önümüzdeki yılın sonuna kadar Tekkeköy Belediyesi kendisi yapacak” diye konuştu.

Hasan Togar Kres Okul 3

Editör: Haber Merkezi