Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ihtiyaç sahibi vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye ve bebek arabası teslim etti. Tekkeköy Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetlerini gönüllere dokunarak sürdürmeye devam ediyor.

tekkekoy-belediyesi-tekerlekli-sandalye-4

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, sağlık, barınma, ısınma, giyim, gıda gibi birçok alanda ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlıyor. Ayrıca, özel gereksinimli bireylerin hayatlarını zorlaştıran engelleri kaldırmak için de çalışmalar yapıyor.

tekkekoy-belediyesi-tekerlekli-sandalye-2

Bugün gerçekleştirilen etkinlikte 2 akülü tekerlekli sandalye, 1 tekerlekli sandalye ve 1 bebek arabası ihtiyaç sahiplerine Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın katılımıyla teslim edildi. Başkan Togar, vatandaşlarla bir araya gelerek teslimatları bizzat gerçekleştirdi. Togar, ihtiyaç sahiplerine her zaman yanlarında olduklarını belirterek ellerinden gelen tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi.

tekkekoy-belediyesi-tekerlekli-sandalye-3

Başkan Togar, "Bugün 4 kardeşimize daha ulaşarak yaşam şartlarını bir nebze olsun iyileştirmeye çalıştık. Bir yaşama ufacık da olsa bir dokunuşla, yepyeni mutluluklar katabiliyorsanız; bu tebessüm, bu dualar ve bu gülücüklerden daha kıymetlisi olmasa gerek" dedi.

Editör: İbrahim Canbulat