Ayşe Yalçın, Esra Erol'un programında yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündem oldu. 17 yıllık eşi Caner Yalçın'dan boşanmak istediğini belirten Ayşe Hanım, kendisinin ve 2 çocuğunun sürekli şiddet gördüğünü ifade etti. Caner Yalçın, kızına işkence uyguladığını kabul ederek, Esra Erol'un programında tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ayşe Yalçın'ın Esra Erol'un programına katılmasıyla ortaya çıkan çarpıcı gerçekler, toplumun dikkatini çekti. Ayşe Hanım, 17 yıllık eşi Caner Yalçın'dan ayrılmak istediğini ve kendisinin ve çocuklarının sürekli şiddet gördüğünü belirtti. Özellikle, 15 yaşındaki kızı M.Y.'a karşı yapılan işkence anlatımları dehşet vericiydi. Ayşe Hanım, kızının canına kasteden eşi Caner Yalçın'dan oğlunu kurtarmak istediğini dile getirdi.

Esra Erol, canlı yayında yaptığı açıklamada, "Bu kadar ağır bir işkence insan dünyadaki hiçbir canlıya hele kendi çocuğuna asla uygulayamaz. Bu canavarca bir his." diyerek isyan etti. Programın ihbarı sonrasında, Caner Yalçın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Editör: İbrahim Canbulat